Sean OMalley titul
Foto: Instagram/Sean O'Malley

Važte si mě, jsem nejpopulárnější MMA bijec současnosti, chvástá se O’Malley

Pokud jste si Seana O’Malleyho doposud dostatečně nevážili, je na čase to změnit.

O „Sugarových“ schopnostech není třeba pochybovat. Jedná se o perspektivního bijce s poměrně vysokým potenciálem, který se může pochlubit i celkem atraktivním stylem. Potíží je snad jenom to, že doposud jeho schopnosti neprověřil žádný elitní bojovník.

Ať je to jakkoliv, sám Sugar ví, co je zač. A jeho věrní fanoušci to ví také – je to přeci ta největší MMA hvězda současnosti.

„Upřímně vám povídám, že necítím, že by se tu aktuálně někde nacházel větší fighter, než jsem já. Klidně namítejte, ale položte si ruku na srdce a sami mi řekněte, kdo je větší hvězdou?“ ptal se svých fanoušků.

„Pokud mi dáte dobrého tanečního parťáka, jsem schopný trhat rekordy v počtu prodaných PPV. Važte si toho, že tu jsem, protože já jsem budoucí tvář této značky,“ pronesl O’Malley ve svém podcastu.

Kromě toho, že se jedná o „největší“ MMA ikonu současnosti, je třeba připomenout, že Sugar ve svém světě ještě ani nikdy neprohrál. Kdo na jeho kontě vidí porážku s Marlonem Verou, ten se prý dívá špatně anebo má něco se zrakem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Vypadá to, že se čím dál více politiků angažuje ve světě bojových sportů. Šéf Pirátů Bartoš pravidelně boxuje, starosta Řeporyjí Novotný měl domluvenou bitku s poslancem Foldynou, poslanec Lubomír Volný se porval přímo ve sněmovně a teď se do hry vložil i Hamáček, předseda ČSSD. Ten dorazil na trénink s Václavem Mikuláškem.