Sean O Malley

Vera je břídil, jeho výkon mě nijak nenadchl, klidní emoce O’Malley. Odvetu s ním vidí jako ztrátu času

Sean O’Malley i na dálku pokračuje ve své válce s Marlonem Verou.

Druhý jmenovaný se nám právě představil na turnaji UFC on ESPN 25, kde si po třech kolech na body poradil s Daveym Grantem. Mnozí byli jeho výkonem uneseni, ovšem to se určitě netýká takového „Sugara“ O’Malleyho, jenž poukazoval na pravý opak.

„Co jsem z toho jejich fightu zjistil, je to, že je Grant skutečný zku*vysyn s opravdu tuhým kořínkem a že Chito je pořád stejný břídil,“ pronesl šestadvacetiletý Američan, který sám s Verou prohrál, i když si tento neúspěch dodnes vůbec nepřipouští.

„Vera je ten typ zápasníka, který se nechá většinu zápasu mlátit. Nechává se tím druhým totálně dobít, a až toho lidi začnou mít dost, tak teprve začne něco dělat. Jeho výkon nad Grantem mě nikterak nenadchl,“ podotkl slavný „Sugar“, který se prý pro tento zápas raději pořádně „zdunil“, jen aby ho byl schopný přetrpět až do konce.

Protože mezi oběma bojovníky stále panuje nenávist, nechal se Vera slyšet, že velmi rád kritizujícímu a věčně nespokojenému O’Malleymu nabídne odvetu. S příznivou odpovědí se ale nesetkal.

„Ve své hlavě jsem stále vítěz a nehodlám se dívat za sebe. Chito je pro mě jen průměrný fighter, který mě nemá kam posunout,“ řekl Sean, jenž tedy raději kývl na pobídku k souboji s Louisem Smolkou, s nímž se utká 10. července na turnaji UFC 264.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue