José Aldo řekl, kdo s ním nechce bojovat v UFC

Větší plat? A za co? Paulo Costa zneuctil celé UFC a zklamal fanoušky, ohradil se Aldo

I mezi Brazilci to nemusí být zrovna růžové. José Aldo se momentálně například silně obul do neposlušného Paula Costy.

Ten poslední měsíce trucoval, nadával, pak si domluvil fight a během poctivé přípravy si tak nějak opomněl naplánovat jakékoliv shazování váhy. Takže se nakonec kvůli jeho neposlušnosti nekonal fight v divizi do 84 kg, nýbrž do 93 kg. A i tak Costa svůj duel stejně prohrál.

Jako třešničkou na dortu má být reakce, že se tento muskulaturní brazilský bijec ze strany organizace stále dožaduje větší výplaty. A důvod? On je prý jedním z hlavních tahounů pozornosti.

„Kdybych byl promotérem UFC, tak jsem na Costu strašně naštvaný, protože to, že v duelu proti Vettorimu nesplnil váhový limit o nějakých deset kilo, mi přijde jako největší neúcta k celému sportu. A tento člověk má ještě tu drzost říkat si o vyšší plat? Tak to pardon…,“ ohradil se José Aldo.

„Odmala jsem byl učen tomu, že výhry i prohry jsou součástí MMA. Mou prací je divákům zaručit, že se ten fight uskuteční, což znamená splnit váhový limit. To je to nejdůležitější. Když si dovolím nesplnit váhový limit po regulérní přípravě, pak je někde chyba. Je to ta největší neúcta ke sportu, k soupeři, ke svému zaměstnavateli, prostě ke všemu,“ pěnil Aldo.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin