Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
tate
tate

VIDEO: Takto se půvabná Miesha Tate připravuje na svůj návrat do UFC

Miesha „Cupkake“ Tate se po pěti letech vrací zpátky do oktagonu UFC.

Půvabná zápasnice a bývalá šampionka bantamové váhy měla již dost rodičovské dovolené, a tak si v čtyřiatřiceti letech řekla, že má-li si ještě užít svou vášeň ve formě bojování, musí to udělat teď, než na to bude příliš pozdě.

Společně se svým managementem se Tate domluvila s UFC na podmínkách obnovení spolupráce, která začne rozkvétat již 17. července v lasvegaském Apex Centru, kde se Miesha pokusí prodat své zápasnické zkušenosti při derniéře Marion Reneau. Pro ní to naopak bude poslední zápas kariéry.

„Pravda je taková, že jsem uvízla v Singapuru, a když jste tak odloučeni od svých blízkých a od všeho, co máte rádi, tak začnete vzpomínat. A já si v ten moment začala vybavovat všechny věci, za které jsem byla vděčná, no a bojování je jedna z nich,“ odhalila Tate, jak se její touha k návratu do boje opět začala rodit.

„Vždy jsem byla tím soutěživým typem, jenže když jsem se stala matkou, tak má práce šla stranou. Později jsem se ale vrátila do Ameriky a dostalo se mi tak ohromné podpory, až se ve mně vzbudila touha znovu zápasit. Čas je pro nás velmi cenný a já si to potřebuju užít, dokud to ještě jde,“ uváděla.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin