Colby Covington 2021 titul

Vím o sobě, že jsem nejlepší fighter světa, hlásí Covington. V merku má jak titul, tak trilogii s Usmanem

Colby Covington se rozhodně ještě nevzdává, naopak cítí, že se každým dnem jenom zlepšuje a prohrává pouze proto, že jeho soupeř podvádí.

Chaos nemusel chodit dlouho kolem horké kaše, když skrze tiskovou konferenci Usmanovi vytknul všechny fauly, jichž se dopustil. Nejhorší však prý byly rány do zátylku.

„Ten člověk je rozený podvodník. Bude faulovat tak dlouho, dokud ho rozhodčí vyloženě nezastaví. I mě, když jsem ho měl u pletiva, nonstop mlátil zezadu do hlavy. Na kameře to možná tak nevypadá, ale i tyhle na oko lehké údery s vámi zamávají, člověk je pak otřesený,“ vytýkal Covington.

No a tohle samozřejmě nebyla jediná chyba, jíž se Kamaru během jejich vzájemného duelu dopustil. A rozhodčí stále nereagoval…

„Když jsem se ho snažil strhnout k zemi, stále se chytal za pletivo. Upozorňoval jsem na to rozhodčího, ale nic s tím neudělal. Tohle je prostě podvodník Marty, celá jeho kariéra visí na lži. Ten byznys mezi mnou a jím rozhodně ještě není uzavřený,“ říká Colby.

I přes další titulovou porážku ale hlavu sklápět nehodlá, naopak ví, že v budoucnu se své pomsty dočká a k tomu vyhraje mistrovský pás.

„Ještě jsem tu neřekl poslední slovo, stále se zlepšuji. Vím o sobě, že jsem nejlepší fighter světa, a také vím, že si pro ten titul ještě dojdu, stejně tak i pro odvetu s Usmanem,“ ohlásil Colby.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin