Kevin Holland zlepseni

Vím, že mám na to být nejlepší, tvrdí Kevin Holland, který zamířil do San José pilovat wrestling

Sám Dana White jej označil za jednoho z největších talentů dnešní doby, ale pokud Kevinu Hollandovi něco chybělo, pak to jednoznačně byla komplexnost.

Osmadvacetiletý americký rváč měl silné nedostatky zejména ve wrestlingu, což je jeden z neodmyslitelných aspektů MMA. Kevin na tomto atributu vyhořel rovnou ve dvou předchozích případech, kvůli čemuž jeho sláva dosti opadla.

„Fakt bych s tím měl něco dělat. Cítím, že v postoji se mohu rovnat každému, ale dokud nevypiluji tu zem, nemohu o titulu moc pomýšlet. Jsem rád, že mě Daniel Cormier přijal pod svá křídla. Chci se učit od těch nejlepších, abych sám mohl být nejlepší. Vím, že k tomu mám vhodné předpoklady,“ sdělil Holland, který se pro tuto příležitost vydal do San José, kde se nachází proslulý American Kickboxing Academy gym. V tom mimo jiné kromě Cormiera trénoval i Khabib Nurmagomedov.

Když Dana White jmenoval své osobní favority pro rok 2021, neopomněl jak Khamzata Chimaeva, tak i Kevina Hollanda. Od obou si sliboval velké věci. Bohužel pro jeho předpověď, druhý jmenovaný sice minulý rok vyhrál pět zápasů v řadě, ale v tom novém dva duely shodně prohrál jednoznačně na body.

„Vždy preferuji zápas v postoji. Je to styl, ve kterém se cítím jako doma. Je mi prostě určený. Pokud ale okolnosti nedají jinak, potřebuji se umět na zemi minimálně bránit, abych ten souboj mohl do toho postoje opět přenést. Za této spolupráce, kterou mám, nepochybuji o tom, že bych to do příště nevypiloval,“ předpověděl Holland.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue