Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
volkanovski ortega

Volkanovski je šampionem z nějakého důvodu, chválí svého přemožitele Ortega

Málem ho lapil do třech submisí, ze všech se ale dokázal dostat. Díky tomu si současný šampion zasloužil Ortegův respekt.

UFC 266 je za námi a ve své podstatě bylo skutečně o co stát. Kromě návratu Nicka Diaze, jenž se pokoušel doručit další pohlednou show, byli diváci zvedány ze sedaček hlavním zápasem večera, o nějž se postarali Alexander „Great“ Volkanovski s Brianem „T-City“ Ortegou.

Co se týče postoje, šampion měl herně navrch, v tomto aspektu boje získal největší přízeň bodových sudích, na zemi to už ale častokrát byla jiná písnička, zde Alexovi hrozilo skutečné nebezpečí.

„Přesně na tohle jsme se celý přípravný kemp zaměřovali. Snažil jsem se Alexovi dostat do hlavy a pak ho v boji zrušit nějakou submisí. Fakt jsem si myslel, že se mi to povede, ale tenhle chlápek má opravdu tuhý kořínek,“ chválil „T-City“ nynějšího mistra divize pérové váhy.

„Když jsem ho chytil za krk, zmáčkl jsem ho co nejsilněji, jak jsem jenom mohl. Normálně jsem slyšel, jak marně lapá po dechu, ale on mi stejně nakonec proklouzl. V ten moment mi problesklo hlavou jenom: ‚Kurva! Jak je to možné?‘ Říkám vám, že tenhle člověk je šampionem z nějakého důvodu. Všechnu čest a slávu si zaslouží. Ať už jsme si předtím řekli cokoliv, dobrá práce, šampione,“ přidal Ortega.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin