Alex Volkanovski zapas
Foto: Instagram/Alex Volkanovski

Volkanovski: Ortega se mi jako člověk strašně hnusí. Umíte si představit, že by někdo jako on byl šampionem?

Alexander Volkanovski je velmi znechucený už jen samotnou myšlenkou, že by někdo tak odporný, jako je Brian Ortega, vůbec mohl být šampionem.

Volkanovski je mistr divize pérové váhy UFC už od prosince roku 2019, když na body přestřílel Maxe Hollowaye. Tento úspěch se mu podařilo v létě roku 2020 obhájit a nyní čelí další výzvě v pořadí.

Ta nese název Brian „T-City“ Ortega, a protože jsou oba borci hlavními kouči obnovené show The Ultime Fighter, snaží se svůj zápas oživit několika ostrými nadávkami.

Volkanovski svůj trashtalk nyní posunul na novou úroveň, když svého soka nařkl z naprosto neprofesionálního přístupu. Jeho osobnost je jedna z nejhorších, jaké kdy ve svém životě viděl.

„Zcela upřímně, už se nemůžu dočkat, až Brianovi jednu ušiju, protože je to ten nejodpornější člověk, jakého jsem kdy viděl. Však mu chybí základní lidské vlastnosti. Tváří se a chová jako hňup. Umíte si představit, že by někdo tak odporný byl šampionem? Však by to byla naprostá ostuda!“ vytýká Volkanovski.

„Ani ten jeho trashtalk mu nejde, pořád kydá samé nesmysly. Max mu zmaloval prdel a stejně si o sobě i myslí, jaký to je pán světa. Já Maxe porazil dvakrát, co asi předvedu s ním?“ dotazuje se.

„Je na čase zlomit to jeho odporné ego. Už na to dlouho čekám. Čekám, až stáhnu své ruce na jeho obličej a připomenu mu, co je skutečnost a co jsou jenom hloupé řeči,“ plánuje šampion.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin