Conor McGregor chovani

Všichni ti klauni se pose*ou, až se vrátím! Mám o 50 % větší sílu, chlubí se McGregor

Conor McGregor pumpuje do svých svalů čerstvou sílu, kterou si rovnou otestoval na nic netušícím italském DJovi.

Protože si irský zápasník v červenci letošního roku zlomil nohu, nemohl se naplno věnovat tréninkům. Úplně bez práce ale zůstat nechtěl, a tak volný čas směroval hlavně do nárůstu svalové hmoty.

„Má síla vzrostla o dobrých 50 procent!“ pochlubil se kontroverzní Ir na svém Twitteru. „Každé zranění má své výhody i nevýhody. Já se rozhodl to proměnit ve svou výhodu, proto jsem rozjel hlavně spoustu silových tréninků. Hraju s kartami, které mám k dispozici,“ opodstatňoval své jednání.

Bohužel pro veřejnost, první člověk, který mohl Conorovu nově nabitou sílu ochutnat, byl nic netušící italský DJ Franesco Facchinetti. Ten od McGregora koupil ránu, aniž by mu prý něco předtím udělal. Teď za to na něj podává žalobu.

S obviněním si ale Conor těžkou hlavu nedělá. Není to poprvé a možná ani naposledy, co musí řešit podobnou situaci. Vlastně ani nechce, aby se jeho fanoušci takovýmito zprávami znepokojovali, proto se je snaží přivést na jinou myšlenkovou frekvenci.

„Jen počkejte, až se vrátím (do klece). Všichni ti klauni se poserou. Všude slýchám, jak jsem namakaný a větší, než jste mě viděli naposledy,“ pochlubil se McGregor, jehož tělo bude mít po návratu možná potíže splnit limit lehké váhy.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin