Všichni z elitní desítky lehké váhy jsou zbabělci! hořekuje Islam Makhachev

Všichni z nejlepší desítky žebříčku jsou ze mě vystrašení, věří Makhachev. Po Moisesovi se chce přiblížit titulu

Islam Makhachev se již dnes v noci vrátí opět do akce, ale jeho soupeřem není ten, v koho upřímně doufal.

Islamovi náleží v lehké váze devátá příčka a pro jeho další zápas mu bylo slíbeno papírově velké jméno. V té době možná ani sám Dana White nepočítal, že s tímto ruským perspektivním borcem nikdo nebude chtít bojovat.

„Když jsem naposledy přemohl Drewa Dobera, Dana White mi do dalšího fightu slíbil velké jméno. Osloveni byli Ferguson, Gaethje, Dos Anjos i Chandler, ale všichni odmítli,“ nebál se naprášit své kolegy Makhachev.

„Mám dobrý striking, dobrý grappling a dobrý wrestling. Nikdo z nejlepší desítky žebříčku se mnou nechce zápasit. Myslím si, že jsou ze mě všichni vystrašení,“ prohlásil na tiskové konferenci.

Příštím soupeřem ruského bijce se tedy stal Thiago Moises. To je však poměrně velký papírový outsider.

„Domnívám se, že Thiago není připravený bojovat pětadvacet minut. Taky si nejsem jistý, jestli se mnou bude schopný držet krok od začátku souboje. Patrně ho ukončím před limitem. A kdo bude další, na tom mi nezáleží, ale chci, aby to bylo takové jméno, co mě dovede k titulu,“ poručil si.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin