Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
gilbert burns
gilbert burns

Výkon od Burnse mě teda moc neoslnil, šklebí se Dana White. Co dál bude s divizí velterové váhy?

Pokud chcete bojovat o titul, musíte předvést takový výkon, kterým šéfa UFC nadchnete.

Gilbert Burns si proti Stephenu Thompsonovi na turnaji UFC 264 připsal jasnou výhru na body, ale nějak atraktivně k tomu boji nepřistoupil.

Tento slabý přístup zamrzel zejména Danu Whitea, kterému udatný Brazilec slíbil, že se teď bude rvát o to, aby co nejrychleji dostal s Usmanem odvetu.

„Jako tu výhru beru, ale ten výkon mě teda vůbec, ale vůbec nenadchl,“ šklebil se Dana White.

„Kdo chce bojovat o titul, musí mi zaslat jasný signál, že si to zaslouží. A momentálně je vyzyvatelem stále Colby Covington,“ nezapomněl podotknout.

A s trochou štěstí by se ledy konečně mohly prolomit. Dlouhou, dlouhou dobu Usman o Covingtonovi nechtěl ani slyšet, nakonec se přeci jen zjevně nechal zlomit a teď se mluví o tom, že by mu měl na podzim čelit.

A co bude se zbytkem špičky divize velterové váhy? „Máme tu trojici Leon Edwards, Jorge Masvidal a Gilbert Burns. Ještě nevím jak, ale něco pro ně vymyslíme. Dva z nich by měli bojovat proti sobě,“ navrhoval White.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin