Výsměch soupeři! Leon Edwards se nemůže nabažit toho, jak je pro něho Nate Diaz snadná kořist

Výsměch soupeři! Leon Edwards se nemůže nabažit toho, jak je pro něho Nate Diaz snadná kořist

UFC 263 nám slibuje skutečně našlapanou kartu, přičemž jeden ze zápasů bude mezi navrátilcem Natem Diazem a potenciálním titulovým vyzyvatelem Leonem Edwardsem. Jak tato válka dopadne?

Leon Edwards již dlouho čeká na příležitost bojovat o pás, a pokud mu tedy byl dán zápas s tak „lehkým soupeřem“, jak sám říká, hodlá toho naplno využít a dopracovat se k titulu co nejsnazší možnou cestou.

„Už dávno jsem měl bojovat s Kamaru Usmanem, ale chápu, že ne vždy věci vychází zrovna tak, jak by si člověk přál. Proto hodlám využít této příležitosti, abych už nikoho nenechal pochybovat o tom, že si svou šanci právem zasloužím,“ sdělil britský „Rocky“, který se naposledy v kleci objevil letos v březnu, kde ovšem svého soupeře Belala Muhammada píchl do oka, takže se žádného řádného výsledku nedočkal.

„Nate měl spoustu nemístných keců, nyní nastal čas zúčtování. A co je důležité, svou mstu provedu naprosto důkladně a bezchybně. Chci, aby lidé na vlastní oči viděli, že já se kvalitou nacházím úplně někde jinde,“ řekl s ohledem na svého stocktonského soupeře.

„Nemůžu se dočkat, až vám ukážu, co ve mně je. Chci v tom duelu dominovat od samotného počátku a Nateovi nedat ani kousek prostoru. Jak na zemi, tak i v postoji jsem lepší. Pevně věřím, že zde není jediný aspekt, ve kterém by mě mohl ohrozit,“ doplnil pro MMA Junkie Edwards.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue