Rose Namajunas Zhang Weili ufc 268 vitez

Weili Zhang reaguje na opakovanou prohru s Namajunas, ráda by si střihla trilogii

Weili Zhang má za sebou smolnou titulovou odvetu s Rose Namajunas, s níž prohrála jen těsně na body. Věří však, že její odvážný výkon volá po třetím souboji.

I když si je vědoma toho, že ho v nejbližší době nedostane, v budoucnu o něj rozhodně bude usilovat. Tentokrát však musela své soupeřce vzdát zasloužený respekt, který si po pětikolové bitvě bezpochybně zasloužila.

„Tohle byl velmi, velmi těsný fight. Někteří věří, že jsem vyhrála, druzí naopak, že jsem prohrála, verdikt je tedy takový, jaký je, ten už nezměníme. Já jsem však na svůj výkon pyšná a velké uznání patří i Rose, která do této bitvy vložila naprosto všechno,“ oznámila Zhang na tiskové konferenci.

„Věřím, že se s Rose ještě utkám a svůj pás si vybojuji zpátky. Obě jsme ze sebe vydaly to nejlepší, potěšily jsme fanoušky. Opravdu se těším, až to předvedeme znova,“ řekla bývalá šampiona s čínskými kořeny.

Zhang byla ještě nedávno v UFC neporažena, lidé ji měli za neomylnou bojovnici, ovšem potom narazila na Namajunas a připsala si dvě prohry v řadě. Pokud nyní bude ve své předchozí dominanci pokračovat, může se vzhledem i k nízké konkurenci v divizi slámové váhy skutečně dočkat další odvety.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin