Weili Zhang bude obhajovat pás z UFC

Weili Zhang tipuje výsledek své titulové obhajoby s Rose Namajunas

24. duben je velkým dnem, kdy bude svůj pás obhajovat nejen Kamaru Usman, ale i čínská šampionka z prostředí dámské muší váhy Weili Zhang.

Ta je v rámci své MMA profese prakticky neúprosná, ovšem nyní bude čelit soupeřce, která má za sebou velký zástup fanoušků. Ty si získala jak díky svému půvabu, tak především i díky svým výkonům, jež jí kdysi zajistily mistrovský pás, o nějž nyní bude znova usilovat.

„Rose je skutečně velká zápasnice. Chovám k ní veškerý možný respekt,“ nechala se slyšet Zhang, která už předem tuší, že ji nebude čekat žádná lehká zkouška. Namajunas je osoba, která vše v tomto sportu zvládla tvrdou dřinou, bude mi ctí se s ní utkat.“

Ze zmíněného projevu se dá poznat, že čínská šampionka o své protivnici mluví s úctou. Jakmile se však zavřou dveře klece, emoce budou muset jít stranou.

Rose Namajunas chce v UFC další titul

„Není důvod zde někoho nenávidět,“ říká Weili. „I když je Rose moje soupeřka, může se klidně stát mou přítelkyní. Jen v boji to bude na těch 25 minut jiné. Obě dvě si půjdeme pro výhru, ovšem já věřím, že dokážu být o něco tvrdší a komplexnější, proto svůj pás obhájím,“ doplnila svérázná bojovnice, jež nechtěla predikovat, jakým způsobem ta výhra přijde. Pouze se bude snažit mít nad svou soupeřkou ve všech aspektech MMA navrch.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue