White: Myslím si, že Conor McGregor je jeden z nejvíce podceňovaných UFC zápasníků všech dob

Předmětem veškerých diskuzí není v poslední době téměř nic jiného než velmi očekávaný duel Conora s Khabibem, k němuž má dojít 6. října během UFC 229. Předběžným favoritem je neporazitelná ruská mašina, ovšem realita může být nakonec vůbec jiná. 

Irský expres v lehké váze se nám v ringu již nějakou tu dobu neobjevil, zato jeho historie zápasů si říká o jistou porci uznání. Něčeho takového si je vědom i šéf UFC Dana White, který se McGregora osobně zastal.

Dana White chválí MCGregora

„Je vtipný se ho zastávat zrovna v tento moment i s ohledem na to, jak slavný už je, ale někdo to říct musel. Domnívám se, že Conor McGregor je jedním z nejvíce podceňovaných UFC zápasníků všech dob,“  říká prezident největší MMA organizace Dana White.

„Lidé by si měli více všímat jeho talentu, protože ať už vstupoval do zápasu s kýmkoliv novým, většina ho odepisovala. Ať už to byl Jose Aldo, Nate Diaz nebo Chad Mendes, každý o něm pochyboval, ale každý se potom mýlil,“ vysvětluje.

Zdali se i v rámci tohoto tvrzení bude celý svět mýlit znovu, to se dozvíme za necelé dva měsíce v duelu, jenž je předurčen být tím nejsledovanějším v celé historii bojového umění. Pro irského zápasníka se jedná o velký comeback, jelikož v samotném oktagonu se nám naposledy představil téměř před dvěma lety (12. listopadu 2016).

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue