Miesha Tate se vrací do UFC

White vysvětluje, proč se Tate vrací do UFC, zatímco Khabib a Rousey už zůstanou v důchodu

Dana White přišel se zajímavou teorií, proč se Miesha Tate po dlouhých pěti letech rozhodla vrátit z důchodu, zatímco Khabib či Rousey v něm už zůstanou.

Jak už tomu bývá zvykem, když jedna hvězda končí, druhá se zčistajasna objeví. A v našem případě se po odchodu Khabiba Nurmagomedova náhle objevila půvabná Miesha Tate, která by v UFC opět ráda útočila na titul šampionky.

Dana White tento comeback vítá a údajně moc dobře ví, co k němu Tate vedlo. „Upřímně se domnívám, že to jsou peníze, proto se vrací. Zato Khabib nebo Ronda je v blízké době potřebovat nebudou,“ uvedl White.

V každém případě se prý bude na co těšit. „Miesha měla teď pět let pauzu, proto bude zajímavé sledovat, jak si povede. Nicméně si myslím, že se bude na co těšit. Její nos (po zápase s Amandou Nunes) je jistě už v pořádku a plně zahojen,“ smál se prezident organizace.

Miesha Tate má v UFC velké plány

Koneckonců by návrat Tate mohl být i tím faktorem, který přiměje současnou šampionku bantamové váhy, aby přehodnotila své plány ohledně důchodu. Nunes totiž uvedla, že toto bude zřejmě její poslední rok aktivní kariéry, než pověsí rukavice na hřebík. Pro případnou a finančně lákavou odvetu s Mieshou Tate by však své rozhodnutí mohla pozdržet.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue