paulo costa penize 2021

White: Za svůj poslední výkon si Paulo Costa rozhodně lepší plat nezaslouží

Paulo Costa zůstává mimo hru, dokud mu UFC nezaručí více než 350 tisíc dolarů za hlavní zápas večera…

Když do této bojové hry vstoupili YouTubeři, kteří mimochodem budí obří pozornost, všichni mohli jen překvapivě zírat, kolik si za své „zábavné“ duely vydělají. Jedním z takových lidí byl i Paulo Costa, který si vzápětí musel došlápnout na UFC.

„Dokud mi organizace nedá takový plat, který si zasloužím, bojovat nebudu,“ adresoval svou zlobu Danu Whiteovi, který si, když jde o peníze, rozhodně hrát nehodlá. „Jestli nechceš zápasit, tak si pro mě za mě klidně odejdi do důchodu. Za svůj poslední výkon (proti Adesanyovi) si rozhodně lepší plat nezasloužíš!“ vzkázal mu nevybíravě.

A protože má Costa platnou smlouvu, opravdu nebude mít moc jiných možností. „Nedávno jsme mu prodloužili smlouvu. Pokud se chce zařídit podle svého, musí se z ní vybojovat. V opačném případě může pověsit rukavice na hřebík,“ uváděl White skrze TMZ Sports.

„Pokud ho uchvátili obří peníze YouTuberů, měl se i on stát YouTuberem, když mu bylo třináct let. On si ale musí uvědomit, že to není žádná zasraná internetová hvězda, je to fighter a měl by dělat to, čím se začal živit,“ nabídl White svůj názor.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue