costa vettori

Whittaker bude v odvetě s Adesanyou úplně jiný člověk, myslí si Vettori

V únoru příštího roku se nám ve střední váze uskuteční odveta mezi Robertem Whittakerem a šampionem Israelem Adesanyou. Kdo vyhraje?

Adesanya je ve střední váze UFC naprosto neomylný a je také právě jediným kamenem úrazu, který Whittakera v posledních letech potkal. Jinak si bývalý šampion vede naprosto skvěle a své kvality potvrdil v bojích s takovými zabijáky, jako jsou Till, Cannonier či Gastelum.

Dana White tedy Roba za jeho výkony ocenil novou titulovou šancí, jíž se dočká v únoru příštího roku. A takový Marvin Vettori už teď dobře tuší, že se diváci dočkají skvělé bitvy, jíž dost možná okoření nějaké překvapení.

„Očekávám naprosto odlišeného Roba, než jakého jsme mohli vidět v prvním duelu s Israelem. Tento Rob bude více vyspělý, více zdatný a také lépe připravený. Izzy udělá moc velkou chybu, pokud k tomuto duelu přistoupí lehkovážně,“ říká Vettori.

Proč tedy Whittaker v prvním duelu Adesanyovi podlehl? „Tehdy Izzyho příliš nikdo moc ještě neznal a podle mě se v něm i sám Rob spletl. Nechal se lapit do té hype pasti a šel si za každou cenu pro ukončení. Bojoval ve stylu zabij nebo budeš zabit. Teď už ale sám ví, že to bylo špatně. Do odvety mu dávám opravdu vysoké šance,“ podotkl.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin