Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Whittaker zapláče, rozhodně je to pro mě slabší soupeř než Gastelum, míní Adesanya

UFC 243 bude ve znamení velké titulové bitvy, která by měla určit právoplatného šampiona střední váhy. Bossův oblíbenec Israel Adesanya se postaví proti lidmi často podceňovanému králi Robertu Whittakerovi.

A jak už tomu bývá zvykem, každému zápasu předchází různé prognózy, které by měly určit jeho děj. Ačkoliv je ve světě bojových sportů velmi obtížné něco předurčit, nigerijský válečník aktuálně nosící vizitku dočasného šampiona divize do 84 kilogramů se o to pokusil.

„Pokud si porovnáte způsob, jakým Kelvin Gastelum a Robert Whittaker bojují, tak je očividné, že je Gastelum těžší soupeř už jen z toho důvodu, že nepadá tak často k zemi. Rob je prostě celou svou kariéru terčem knockdownů, stává se mu to v každém druhém zápase. Je to těžký soupeř, protože se z nich umí dobře zotavit, ale pokud bojujete se mnou, tak o nějakém zotavení ani nemůže být řeč,“ prohlašoval Israel Adesanya v show zvané Eyes on the Game.

V souhrnném hodnocení je Gastelum náročnějším protivníkem, jehož se Adesanyovi po dlouhé pětikolové bitvě z UFC 236 podařilo zdolat na body. Následující bitva o právoplatný titul šampiona přijde 6. října na PPV eventu nesoucí název UFC 243.

„V boji s Kelvinem jsem nechal duši a odnesl jsem si z ní další drahocenné zkušenosti. Vím, jak vypadá temnota, a také vím, že mě do ní nikdo nedokáže dostat, pokud ho nevezmu s sebou,“ odpovídal bojovník z Afriky, který si ani nepřipouštěl, že by mohl souboj s Robertem Whittakerem prohrát. „Čeká ho těžký kouř. První nebo druhé kolo, na tom nezáleží, ale dostanu ho,“ věstí výhru formou KO.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin