Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Deontay Wilder vrazda
Foto: Instagram/Deontay Wilder

Wilder: Už dávno jsem měl vyhodit svůj starý tým, teprve teď probouzím svůj potenciál

Dokud neprohrál, byl se svým týmem spokojený, pak se ale rozhodl udělat velké změny.

Deontay Wilder přišel s celou řadou výmluv, které pramenily víceméně z toho stejného zdroje. On sám byl podveden zejména trenérem Markem Brelandem, jenž se nechal uplatit a spolupracoval s týmem soupeře, aby jeho mistrovský svěřenec prohrál.

„Vím z hodně dobrých zdrojů, že se Breland zaprodal. Kdyby nebylo něho, mohl jsem v boji pokračovat a třeba bych to ještě otočil,“ svěřoval se před časem sám Wilder, který porážku s Furym dodnes neskousl.

Nastal tedy čas na obří změny. Kolem alabamského boxera se nyní motá zcela nová skupinka lidí, jíž vévodí trenér Malik Scott. A teprve až tento muž začal u bývalého šampiona probouzet jeho obří potenciál.

„V životě jsem neměl lepší přípravný kemp. Konečně mám kolem sebe lidi, kteří ví, co potřebuji. Všichni k tomuto úkolu přistupuju s tou stejnou vražednou mentalitou. Všichni chceme zabíjet, naše myšlenky jsou vraždící,“ prohlásil Wilder.

„Už dávno jsem měl vyhodit svůj starý tým. Můj problém byl, že jsem byl příliš měkký a vždy jsem rád dával příležitost outsiderům. To se ale teď změnilo. Konečně mám kolem sebe milující lidi, kteří mě podporují. 9. října to všichni uvidíte, jdeme jasně vyhrát!“ zavelel bojovně.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin