Tyron Woodley penize zapas

Woodley: Na plat v UFC si nestěžuju, ale válka s Paulem mi vynese mnohem větší balík

Tyron Woodley se ocitl v bodě kariéry, ve kterém se domnívá, že konečně dostává zaplaceno tolik, kolik si zaslouží.

Je to bývalý pětinásobný šampion velterové váhy UFC a jelikož zasahoval do tolika titulových bojů, tak si na svou výplatu ani v UFC přímo nemohl stěžovat. Přesto je nutné podotknout, že žádná z jeho výplat se ani zdaleka nepřibližovala částce, kterou si Woodley vydělá za jeden „sranda fight“ v boxu.

Tyron Woodley a peníze

„Se vší úctou k Whiteovi, já i on jsme si v UFC přišli na pěkný balík, vydělali jsme si pár milionů dolarů, takže si nemůžu na nic stěžovat, ale když to porovnám s tím, co dostanu za zápas s Jakem, tak se stále jedná o almužnu,“ prozradil pro YouTube kanál Showtime Basketball bývalý mistr divize do 77 kg.

„S přispěním Boží vůle mohu však prohlásit, že až teprve teď si vydělám takový balík, jaký si zasloužím. Dostanu vskutku skvostnou částku a k tomu ještě skvostný PPV bonus, jelikož počítám, že tohle bude ten největší turnaj pod sluncem,“ pochlubil se Woodley.

Americký MMA veterán si tedy přivydělá na důchod a bude-li mu štěstí nakloněno, dost možná bude v této boxerské kariéře ještě chvíli pokračovat. Kdyby náhodou Jakea porazil, tak si s ním střihne ještě odvetu, což bude znamenat další přísun peněz do kasičky.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Filip Grznár má problémy

Filip Grznár je borec, jde do všeho!

Filip Grznár je na domácí poměry známý sportovec a již jeho anabáze v XFN ukázala, že diváky přitáhnout dokáže. Do klece se vrhl opravdu po hlavě a vzít na první zápas s minimem tréninkových zkušeností Charlese Andradeho vyžaduje koule jako vodní melouny.