woodley jones

Woodley odhalil seznam nejlepších MMA bojovníků celé historie. Khabib v něm chybí

Bývalý šampion velterové váhy se s veřejností podělil o svůj seznam nejlepších MMA bojovníků celé historie.

Tyron Woodley ve své volbě vsadil na poměrně známá jména té novější éry, ve které kraluje obzvláště Jon Jones. Vedle něho také nemohl opomenout slavného brazilského Pavouka Silvu či Mocného Myšáka Johnsona.

„Říkal jsem to vždy a zopakuju to i nyní. Anderson Silva je jedním z nejlepších MMA zápasníků planety. Nezapomínejte na to, že jsme ho mohli vidět boxovat i s Royem Jonesem. On a Jon Jones jsou na špici seznamu,“ sdělil Woodley.

„Dále bych tam dal Demetriouse Johnsona a možná i Henryho Cejuda, protože všech svých úspěchů dosáhl poměrně rychle. Choval se možná divně, ale je to dobrý fighter,“ řekl Arielovi Helwanimu.

Tyron tak ve své výpovědi opomněl borce, jako jsou Goerges St-Pierre či Khabib Nurmagomedov, ale jak už tu několikrát zaznělo, každý se na téma týkající se této „GOAT konverzace“ díváme z jiného úhlu pohledu.

Jen ze zajímavosti se hodí připomenout, že když měl Dana White určit čtyři nejlepší zápasníky celé historie, tak řekl Jona Jonese, Amandu Nunes, Royce Gracieho a pro mnohé možná trochu překvapivě Chucka Liddella.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue