Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Sterling je podle mě těžší soupeř jak Yan, myslí si Rob Font

Yan: Říkal jsem to celou dobu, že se Sterling pose*e a uteče z odvety. UFC by mu ten pás mělo vzít!

Šampiona Sterlinga trápí potíže s krční páteří, ale vyzyvatel Petr Yan mu to stejně nevěří.

Je tomu už několik týdnů, vlastně možná i měsíců, co bývalý mistr bantamové váhy Petr Yan hlásí, že se ho Aljamain Sterling bojí. Následující vývoj událostí mu má dát za pravdu.

„Nejprve se bál se mnou přijmout zápas a dělal vše, aby se mi vyhnul. A teď, když už se konečně něco domluvilo, tak si vymyslel zranění. Celou dobu jsem to tušil, varoval jsem s tím UFC, varoval jsem ohledně toho i své fanoušky, aby se předem příliš netěšili. Tenhle srab prostě se mnou nechce bojovat,“ stěžuje si Yan.

Turnaj UFC 267, který se má konat 30. října, tedy přišel o jeden ze svých hlavních taháků. O regulérní mistrovský pás se zde sice bojovat nebude, ale dle Dany Whitea by Petr Yan měl zůstat na kartě, pouze mu bude dohozen nový soupeř, se kterým svede bitvu alespoň o pás dočasného šampiona.

„Podle mě by Sterlingovi ten titul měli rovnou odebrat. Dejte mi někoho jiného, kdo se nebojí. Někoho, kdo si tento fight zaslouží, já si svou práci vždy odvedu,“ avizuje ruský borec, který zjevně koncem října bude bojovat s Corym Sandhagenem nebo Seanem O’Malleym. Počítejme ovšem více s prvním zmíněným jménem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin