Z Reyese cítím větší hrozbu, přiznává Procházka. Za napětí před zápasem je prý rád

Z Reyese cítím větší hrozbu, přiznává Procházka. Za napětí před zápasem je prý rád

Jiří Procházka již odcestoval do Las Vegas, kde ho bude hned první květnový den čekat druhý zápas pod taktovkou UFC.

V něm se český samuraj střetne s bývalým titulovým vyzyvatelem Dominickem Reyesem. Ten má na kontě aktuálně dvě prohry v řadě, přičemž jednu minimálně spornou, ale i tak se o jeho zkušenostech nedá pochybovat.

„Při prvním zápase jsem se cítil uvolněněji než teď, je to spíš dané soupeřem. Ne že bych ho bral vážněji než Volkana, ale Dominick Reyes má větší zkušenosti, cítím z něj mnohem větší zápasnické IQ. Umí nad situacemi přemýšlet a otáčet scénáře zápasu. Cítím napětí, za což jsem svým způsobem rád, protože mě to dokáže vybudit k nejlepším výkonům,“ vysvětlil pro brněnský deník Jiří Procházka.

Bude jen zajímavé sledovat, s jakou taktikou Reyes na Denisu vyrukuje. Příprava byla však zaměřena výhradně na postoj. „V postoji jsem se připravoval s Matějem Peňázem, a tam je dle mého názoru určitě lepší než Reyes. V České republice a možná ani v Evropě jsem nemohl mít lepšího sparinga,“ přidal svůj názor osmadvacetiletý bojovník, kterému v tréninku sekundoval jeden z nejlepších tuzemských postojářů.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue