Za Weidmanovu zlomenou nohu mohou jeho zženštělé kosti, rýpnul si Rockhold

Za Weidmanovu zlomenou nohu mohou jeho zženštělé kosti, rýpnul si Rockhold

Luke Rockhold přišel se zajímavým vysvětlením, proč si Chris Weidman hned při prvním kopu během zápasu proti Uriahu Hallovi zlomil holenní kost.

V éteru až doposud převládal názor, že má Weidman za sebou již mnoho bojových let, a tak i pevnost jeho kostí už není taková, jaká byla. Jeho stejně starý kolega, nebo spíše bojový rival, však poukazuje v tomto názoru na jisté nesrovnalosti.

„Už kolikrát jsem vyslal podobný low kick, a i když to pekelně bolelo, ještě nikdy jsem si nohu nezlomil. Víte, rozdíl mezi mnou a Chrisem je v tom, že já nemám tyhle dámské nožičky, které se snadno lámou,“ popichoval Rockhold v interview pro The Schma.

„Samozřejmě, že mu přeju brzké uzdravení, určitě se nejedná o nic příjemného. Tohle je ovšem sport pro chlapy a lidé s těmito ženskými holeněmi by v něm neměli co dělat,“ přikládal bývalý šampion střední váhy pod kotlem.

Není se čemu divit, že Luke Rockhold chová k Chrisi Weidmanovi jistou zášť. Oba borci se spolu utkali před šesti lety, přičemž vítězství slavil první jmenovaný ve čtvrtém kole na TKO. Zmíněnou bitvu však doprovázela kupa zlé krve a předzápasového trashtalku.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue