Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Žádné pochyby! Toto je nejlepší zápasník celé historie podle Dany Whitea

Svůj čestný příspěvek do už tak rozšířené debaty se rozhodla přidat i sama hlava organizace.

Dana White se objevil v živém streamu novináře Bretta Okamota, kde se pokusil zodpovědět několik zajímavých otázek, přičemž jedna z nich směrovala na aktuálně velmi probírané téma. Kdo je tedy tím absolutně nejlepším v celé historii UFC?

„Tady ani není o čem diskutovat. Jon Jones je G.O.A.T., to on je tím absolutně nejlepším ze všech. Stačí se jen podívat na to, co ten chlap dokázal a co všechno tomu sportu obětoval, aby toho dosáhl… Ale co je na tom úplně nejšílenější, je to, kým ještě mohl být, kdyby po celou dobu dělal správné věci,“ chválil White aktuálního krále polotěžké váhy, jehož kromě mnoha úspěchů uvnitř oktagonu doprovází bohužel také mnoho prohřešků mimo něj. Ať už se jedná o doping nebo potíže se zákonem, „Bones“ toho má na svém kontě hodně.

jones_bones

„A co je podstatné, Jon nikdy neprohrál žádný zápas. Lidé mohou říct: ‚Tenhle ho porazil nebo tenhle ho porazil.‘ Ale neporazili. Ti tři nejdůležitější lidé, na kterých záleží, pokaždé usoudili, že ho nikdo neporazil. Můžete si nadávat na rozhodčí tak moc, jak jen chcete, ale tahle rozhodnutí nikdy nebudou perfektní. Podstatné ovšem je, že ti tři lidé pokaždé rozhodli o tom, že Jon Jones nikdy neprohrál žádný zápas,“ uzavřel White.

Jen pro dodatek je vhodné připomenout, že se na rekordu Jona Jonese nachází jedna porážka, která bývá mnohými přehlížena. Stalo se tak v roce 2009 za diskvalifikaci po použití nelegálních úderů lokty. Viz video níže.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin