OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Zapomeň na svůj odkaz, v UFC bys měl skončit, vzkazuje McGregorovi hrdina Lewis

„Seber prachy a uteč!“ Tak zní odkaz urostlého zápasníka, který se v lasvegaské T-Mobile Areně pokusil o zázrak. The Black Beast znatelně prohrával na body a do konce duelu chybělo jen pár sekund, ovšem pak přišlo něco, s čím nikdo nepočítal.

Třiatřicetiletý hrdina těžké váhy Derrick Lewis zaznamenal na UFC 229 velký comeback, jaký by se klidně mohl zapsat do historie. On sám totiž téměř celá tři kola tahal v duelu s Alexandrem Volkovem za kratší konec, avšak nakonec se mu podařilo svého soupeře čistým způsobem knokautovat, což mu dodalo další potřebnou energii, jak být opět sám sebou. Ti, co ho ve skutečném životě neznají, vězte, že to je opravdový šprýmař.

Derrick Lewis se vrátil vítězně

„Vydělal si peníze, které by kdekomu změnily život… nemá žádný důvod, proč by měl stále bojovat,“ řekl Lewis pro TMZ Sports v jejich show.

„Na jeho místě bych s tím skončil a odešel do důchodu. Já zápasím jen proto, abych se postaral o svou rodinu. Rozhodně to nedělám z toho důvodu, že bych to nějak moc miloval,“ smál se. „Bojuju hlavně proto, že to je má práce.“

A co by pak tedy Lewis dělal, kdyby mu nějaký souboj vynesl 50 milionů dolarů?

„Patrně bych odstřihl všechny a někam zmizel,“ žertoval. „Asi bych se i odstěhoval od manželky… aby mě nenašla,“ pravil.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue