Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
kowalkiewicz penne
kowalkiewicz penne

Zdrcená Kowalkiewicz propukla v pláč: Možná je na čase, abych si v životě našla novou vášeň

Karolina Kowalkiewicz si během turnaje UFC 265 na konto připsala už pátou prohru v řadě a po bitvě jí zůstaly oči jenom pro pláč.

Kdysi slavná polská zápasnice a zároveň bývalá šampionka evropského MMA giganta KSW se nyní ve své kariéře propadá na úplné dno, ze kterého cítí, že je na čase se začít věnovat jinému koníčku. Ve svých pětatřiceti letech totiž pociťuje, že jí ve smíšených bojových sportech už pšenka příliš nepokvete.

„Možná bych si ve svém životě měla najít novou vášeň,“ vzlykala zdrcená bojovnice během živého pozápasového streamu na svých sociálních sítích. „Tohle mě strašně bolí,“ přiznávala, že její srdce bylo zlomeno. MMA kariéře se věnuje prakticky již dvacet let, od roku 2012 tak činí na profesionální scéně.

Hřebík do rakve polské bojovnice zasadila Jessica Penne. Ta svou výhru ukořistila ještě v prvním kole, když se jí podařilo úspěšně utáhnout armbar. Pro Kowalkiewicz, která kdysi v žebříčku slámové váhy obývala první příčku, to byla pátá prohra v řadě a o její budoucnosti v UFC asi není třeba spekulovat.

Dá se očekávat, že na stole evropské bojovnice ještě přistanou nějaké zajímavé nabídky a až z ní samotné opadnou emoce, tak je možná i zváží. Prozatím to ale vypadá tak, že je připravena pověsit rukavice na hřebík.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin