Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Gilbert Burns ufc odveta
Gilbert Burns ufc odveta

Že by Burnsovi chybělo sebevědomí? Bál se mého postoje! hlásí Thompson, jenž byl uválen na zemi

Gilbert Burns se vydal na cestu za novou titulovou šancí, proto hned v duelu s Wonderboyem nechtěl nic riskovat.

Když se naposledy brazilský bijec střetl s v duelu se Stephenem Thompsonem, přistoupil k tomu možná až nečekaně moc takticky. Místo toho, aby se hrnul do nějakých přestřelek, si raději výsledek pohlídal „nudným“ válením na zemi.

„Nebyla to oslnivá výhra, ale stále je to výhra,“ reagoval na Burnsův výkon sám velký šéf Dana White, který připomněl, že mu dá ještě nějakého velkého soupeře, než ho bude považovat za skutečného titulového vyzyvatele.

Kdo se ale v žebříčku o něco propadl, to byl Stephen Thompson, který nedostal možnost ukázat něco ze svého pověstného arzenálu dovedností…

„Když se na to teď zpětně koukám, tak musím prohlásit, že se mě Burns bál, měl strach z mého postoje. Během zápasu jsem se vždy snažil o nějakou výměnu, snažil jsem se, abych se tlačil kupředu, ale mému soupeři se prostě nechtělo bojovat,“ osočoval „Wonderboy“ pětatřicetiletého Brazilce.

„V samotném závěru je to bohužel jedno, prohra je prohra. Možná jsem mohl být o něco více agresivnější, každopádně kdybych vyhrál způsobem, jako vyhrál Gilbert, byl bych ze svého výkonu naprosto zklamaný,“ pronesl Thompson pro kanál LynchMMA.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin