Israel Adesanya ufc mma
Israel Adesanya ufc mma

Že by se Blachowicz bál? Adesanya přišel s vážným obviněním!

Jan Blachowicz je nepochybně právoplatný šampion divize polotěžké váhy, jen ne každý dokáže jeho kvality ocenit.

Ve sportu častokrát platí, že když vyhrajete, nikdo se neptá, jakým způsobem, po čase se na to stejně zapomene. Takový Israel Adesanya ovšem nechce, aby se opomnělo, jak on sám s Blachowiczem prohrál, údajně šlo o ostudnou a ustrašenou taktiku.

„Prohra jako taková mi nevadí, je to prostě součást života, spíše mě štve, jakým způsobem k tomu zápasu Jan přistoupil. Bylo na něm vidět, že se bál. Chtěl to všechno hrát na jistotu, nepouštěl se do žádného rizika,“ osočil Adesanya svého přemožitele, že si dovolil do boje zapojit možná až příliš mnoho wrestlingu.

Doposud na nigerijského šampiona bude čekat obhajoba jeho pásu ze střední váhy. Tu svede někdy ke konci roku v odvetě proti Robertu Whittakerovi. A pokud i tuto zkoušku zvládne, přesune se o váhu výš znovu.

„Nikdo neříká, že jsem v polotíze skončil, prostě jsem tam přišel jednou, nevyšlo to, ok, tak tam půjdu podruhé,“ přislíbil Adesanya v interview Mikeovi Hoskingovi, že si tuto trním prorostlou anabázi střihne ještě jednou. A kdoví, třeba ho bude čekat s Blachowiczem odveta anebo se představí i proti českému samurajovi Jiřímu Procházkovi. Čas nám jistě napoví.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Vypadá to, že se čím dál více politiků angažuje ve světě bojových sportů. Šéf Pirátů Bartoš pravidelně boxuje, starosta Řeporyjí Novotný měl domluvenou bitku s poslancem Foldynou, poslanec Lubomír Volný se porval přímo ve sněmovně a teď se do hry vložil i Hamáček, předseda ČSSD. Ten dorazil na trénink s Václavem Mikuláškem.