Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
edwards ufc
edwards ufc

Že by se Masvidal bál? Leon Edwards přišel s vážným obviněním

Leon Edwards se začíná probírat k životu. Je mu jasné, že titulovou šanci jen tak nedostane, a tak je zjevně připravený seknout další velké jméno v žebříčku.

Tímto se dostáváme přímo do nitra našeho milostného bojového trojúhelníku, který čítají tři jména, a sice Jorge Masvidal, Leon Edwards a Gilbert Burns.

Dana White dost dlouho hovoří o tom, že chce vidět dva z této trojky stát v boji proti sobě, doposud ale netušil jaké. Preferuje ale duo, které má za sebou už nějaký příběh, což splňují zejména Edwards s Masvidalem.

Britský Rocky dlouho trucoval, nechtěl vstoupit do žádného zápasu, jenž by nezahrnoval mistrovský pás, ale jak postupně plynul čas, tak i on pochopil, že se bez dalšího boje k tomu titulu nedostane. A to i navzdory tomu, že má na kontě už devět výher v řadě.

Leon Edwards si vybral soupeře

„Nejsem tím, kdo tady o něčem rozhoduje. Pravdou ale zůstává, že jako jediný zápasník v divizi jsem si svou šanci nejvíce zasloužil. Nic mi nebylo dáno, vše jsem si poctivě vydřel,“ vyjasňoval Edwards.

A teď se zaměřuje právě na Masvidala, jenž neustále mluví o nějakém boji s top soupeřem, k žádným činům se ale zatím neodhodlal. „Ten člověk neustále mluví, ale jeho skutky jsou nulové. On ví, jaká výhra by mu zajistila další boj o titul (poukazoval na sebe), ale Jorge se bojí byť jen vyslovit mé jméno. Kdyby se přestal vymlouvat a přestal se bát, byl bych připravený mu čelit v listopadu nebo prosinci,“ nastínil Leon svůj plán.

Slibným signálem je i to, že oba bijci vyhlíží návrat do klece koncem roku. Velmi působivou kartu nám má nabídnout například UFC 268, které se bude konat 6. listopadu v New Yorku. Právě zde se uskuteční odveta mezi Usmanem a Covingtonem.

Leon Edwards titul 2021

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin