Amanda Nunes top

Že je Amanda Nunes nejlepší? To je omyl! domnívá se Claressa Shields. Proč?

Na MMA scéně se objevila nová odvážná bojovnice s jménem Claressa „T-Rex“ Sheilds, která viditelně odmítá názor, že by Amanda Nunes byla nejlepší.

Působivá a nezpochybnitelná šampionka v boxu, jež si nedávno odbyla premiéru také v rámci smíšených bojových sportů, vnikla do nového odvětví s velkou vizí. Chce se stát totiž vůbec první zápasnicí, která bude současně šampionkou jak uvnitř ringu, tak i uvnitř klece. A k tomu všemu si pochopitelně hodlá zachovat svou neporazitelnost.

Amanda Nunes je pro tuto chvíli vládkyní bantamové i pérové váhy UFC, ale kromě MMA se v jiném sportu neangažuje. A proto jí Claressa nemůže považovat za absolutní top, jak se mnozí lidé „mylně“ domnívají.

„Řekla jsem to jednou a řeknu to i podruhé. Amanda Nunes nemůže být považována za nejlepší, pokud zůstane pouze šampionkou v UFC. Dělá jenom jeden sport, ve kterém nemá protivnici. Člověk musí zůstat aktivní a ukázat svojí komplexní stránku, aby vůbec mohl být do konverzace o tom, kdo je pravý GOAT, zařazen,“ zmínila se Shields.

T-Rex, jež trhá soupeře na potkání, se navíc domnívá, že jednoho dne bude v MMA lepší jak Amanda. „Už teď jsem absolutně nejlepší v boxu a brzo budu i v MMA,“ informovala o svém úmyslu.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue