Ciryl Gane ufc mma

Že je Ngannou zabiják? Nenechte se vysmát, jeho síla se stane jeho slabinou, myslí si Ciryl Gane

Ciryl Gane bere svůj titulový zápas s Francisem Ngannouem skutečně na lehkou váhu. Nebude toho potom litovat?

Pokud zápasíte v nejvyšší hmotnostní kategorii, říká se, že je vše možné a každá rána může být rozhodující. O to víc toto přísloví platí, pokud čelíte takovému obávanému stroji na knokauty, jako je kamerunský Predátor Ngannou.

On a Ciryl se dobře znají, oba mají za sebou několik sparingů a zjevně proto se francouzský borec domnívá, že si může otevírat pusu.

„Nějaká KO síla? Nenechte se vysmát! Skutečně nemám z Francisových úderů obavy, spíše naopak. Co se teď může zdát jako jeho výhoda se nakonec může ukázat jeho slabina,“ prozradil Gane.

Svá slova i rozvedl. „Je to tím, že hodně věřím ve své schopnosti. Vím, co mám dělat, abych eliminoval Francisovy přednosti. Jsem člověk, který věří tomu, co dělá, každý zápas mě neskutečně posunul. V lednu uvidíme, zdali budu mít opět pravdu.“

A leden bude také klíčovým měsícem, který rozhodne o tom, zdali si Predátor Ngannou své žezlo z těžké váhy UFC ponechá, anebo zdali jej předá svému doposud neporaženému následovníkovi.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin