Islam Makhachev ufc 267

Že Makhacheva v UFC nikdo neporazí? Jedno jméno by mělo, zmiňuje Marvin Vettori

Islam Makhachev zatím projíždí žebříčkem lehké váhy jako nůž máslem. Najde se zde někdo, kdo by ho dokázal zastavit?

Takový Khabib Nurmagomedov, jenž Islamovi nyní dělá trenéra, o tom silně pochybuje, zápasníci z řad konkurence ale tvrdí něco jiného.

„Ve skutečnosti si myslím, že se zde nachází jeden, skutečně jenom jeden soupeř, který by Makhachevovi dokázal ohromně zatopit. Nevím, jestli tento fight chci vidět už teď, anebo si počkat, až se Makhachev stane šampionem, ale podle mě by ho mohl porazit můj přítel a týmový parťák Beneil Dariush. Věřte tomu, že by se jednalo o šílený fight!“ predikuje Marvin Vettori, bývalý titulový vyzyvatel ze střední váhy.

Zároveň ovšem musel ruskému bijci vyseknout poklonu. „Islam je skvělý fighter. Měl jsem tu čest s ním trénovat, a tak jsem viděl naživo, co umí. Je to opravdu pekelně dobrý bojovník,“ poznamenal v interview u Mikea Swicka.

Vettori tedy váhá, zdali by chtěl Islama vidět bojovat s Dariushem už teď, ovšem takový Dana White má o této věci poměrně jasno. Šéf UFC se nechal slyšet, že je toto bitva, která ho ohromně zajímá, a tak se ji zjevně pokusí zrealizovat co nejdříve. Pro oba bojovníky to jistě bude zajímavý test všech dovedností.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin