Khabib Nurmagomedov penize
Khabib Nurmagomedov penize

Že peníze nemění charakter? I Khabiba změnily, prozradil jeho trenér

Jen málokdo zůstane stejný, pokud se do jeho vlastnictví začnou hrnout tuny peněz.

Khabib Nurmagomedov byl i navzdory svému působivému rekordu dlouhou dobu veřejností přehlížen. Pak ale přišel incident s Conorem McGregorem a rázem si jeho minulost všichni fanoušci začali studovat.

Po tomto velmi vyhlíženém a vypjatém zápasu se Orlovi do kapsy začaly hrnout zlaťáky. Jedna exkluzivní nabídka střídala druhou a on se rázem stal nejlépe placeným bojovníkem celé historie UFC.

Jen málokdo dokáže po takovémto přílivu financí zůstat stejný a ani Nurmagomedova se tato změna dle svědectví jeho trenéra nevyhnula. Je to ovšem myšleno v tom dobrém slova smyslu.

„Ano, Khabib se změnil, stoprocentně se změnil,“ prozradil Javier Mendez, vrchní kouč z AKA gymu a bývalý hlavní trenér slavného ruského Orla.

„Co jsem na Khabibovi hned poznal, bylo to, že najednou začal být k lidem více štědrý. Vesměs už dříve byl na lidi hodný, ale teď se začal k lidem chovat ještě zdvořileji. Ty peníze pozměnily jeho charakter v tom dobrém slova smyslu,“ přidal.

Khabib nikdy nebyl člověk, který by byl zastáncem sprosté mluvy či trashtalku. Evropští fanoušci mu vyčítají hlavně to, že je muslim a že jeho bojové kořeny tkví ve wrestlingu a grapplingu, což je pro mnohé velmi nezáživný styl.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin