Weili Zhang ufc mma

Zhang Weili: Naučila jsem se nové techniky, které budou klíčové, abych Namajunas rozcupovala

Bývalá čínská šampionka si pochvaluje přípravu s Henrym Cejudem, ten ji údajně naučil spoustu nových triků.

Weili svou poslední prohru s květinkou Namajunas velmi špatně nesla. Celkově ji považovala spíše za náhodu jako za výsledek kvality soupeřky, a tak se dožadovala okamžité odvety.

Po několika voláních bylo její přání vyslyšeno a Dana White ji nabídl titulový reparát, na který čínská bojovnice zahájila speciální přípravu. Do té si totiž nabrala bývalého vládce pánské muší či bantamové váhy Henryho Cejuda.

„Odveta bude zcela jiná, už teď jsem lepší fighterka, než jsem byla kdykoliv předtím. Henry mě naučil spoustu nových věcí. Takové techniky, které budou v mém příštím boji klíčové, abych mohla Namajunas rozcupovat na kousky,“ nechala se slyšet Weili.

A co třeba nového umí? „Henry mě naučil si lépe hlídat vzdálenost a předstírat výpady. Dost jsme také zapracovali na mém wrestlingu. Velmi věřím tomu, co vše jsem se za tu dobu s ním naučila, a jsem za to velmi vděčná,“ podotkla.

Dvaatřicetiletá bojovnice se své odvety s Rose Namajunas dočká již tento víkend na turnaji UFC 268. Oběma damám bude patřit hlavní předzápas večera.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin