Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Luke Rockhold treninky tym
Luke Rockhold treninky tym

Změna trenéra? Khabib je strašné zvíře, tahá ze mě maximum, pochvaluje si Rockhold

Khabib se po skončení své aktivní zápasnické kariéry vydal na dráhu trenéra a doposud slavil jenom samé úspěchy. Podaří se mu probudit i bojového ducha dřímajícího v těle bývalého šampiona střední váhy?

Luke Rockhold zažil ve své kariéře strmý pád, který vyústil několika tvrdými knokauty a nakonec i odchodem do důchodu. Zde ale dlouho nevydržel, opět uposlechl své vnitřní já a nyní si chce znova podrobit váhovou divizi do 84 kilogramů.

Aby si svůj úspěšný comeback pojistil, rozhodl se využít nabídky svého bývalého tréninkového parťáka z American Kickboxing Academy (AKA) Khabiba Nurmagomedova. Ten má pod svými křídly převážně samé ruské zápasníky, ale k Lukemu chová blízký a vřelý vztah.

Hned první dny cítil americký veterán velké změny. „Musím vám upřímně přiznat, že je na Khabibovi vidět ta dagestánská výchova i rukopis jeho otce. Ten člověk vás prostě tahá až na samotnou hranici vašich možností,“ odhalil Rockhold v Submission Radiu.

Vrchním koučem v AKA gymu je přitom Javier Mendez, ten se na věci dívá z jiného úhlu pohledu. „Javier to bere spíše technicky, při tréninku zohledňuje více postoj, Khabib je oproti tomu mnohem důkladnější. Zaměřujeme se třeba na jednu věc, ale tu zase děláme na sto procent. Je to skutečné zvíře, dává mi strašně do těla. Tlačí vás až k pokraji smrti,“ pronesl.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin