conor mcgregor ufc mma khabib

Známý veterán radí UFC: Už nepředhazujte McGregora Poirierovi, je to jen ztráta času

Jak se Conor McGregor nechal slyšet, až se vrátí zpátky do klece, bude chtít, aby to za každou cenu bylo opět Dustinovi Poirierovi.

S tímto názorem ovšem nesouhlasí drtivá většina fanoušků a nesouhlasí s tím ani známý veterán Chael Sonnen. Ten nyní ve svém pravidelném pořadu musel připomenout jeden zásadní fakt. „Proč by UFC mělo promovat zápas, který Conor nemá v žádném případě šanci vyhrát?“ táže se.

A u této otázky se chvíli zastavil. „McGregor cvičil jako blázen. Vím to z velmi dobrého zdroje. Na trilogii s Poirierem se připravoval jako o život, dal do toho všechno, a přesto na něj pak nestačil. Hned to úvodní kolo prohrál 10-8 na body, a i kdyby si potom nezranil nohu, na celkovém výsledku by se nic nezměnilo. Prohrál by na KO/TKO,“ má jasno Sonnen.

Jelikož byl ovšem poslední zápas zastaven doktorem, dožaduje se nyní Conor proti Dustinovi čtvrtého zápasu. A Dana White s ním zatím víceméně souhlasí, i když ještě neví, zdali Notoriouse pustí hned do případného boje o titul…

„Tohle je úplně, ale úplně ta nejvíce absurdní myšlenka. Conor nemá v boji o titul co dělat, nemá ani co dělat v boji proti Poirierovi, vždyť by opět dostal naprostou bídu. Opravdu nad tímto fightem ani neuvažujte a dejte Conorovi raději nějakého soupeře mimo nejlepší pětku žebříčku, kterého má šanci porazit,“ radí Sonnen UFC.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin