OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

VIDEO: Bojovník se chystal ukončit soupeře, místo toho uspal rozhodčího

Hodně šokující záležitost se stala během druhého kola zápasu na turnaji Max Muay Thai v Thajsku. Čínský bojovník Kou Ta-kchuej (Gou Dakui) totiž stihl knockoutovat nejen svého thajského soupeře Super X Sitsontidecha, ale také hlavního rozhodčího.

„To je neuvěřitelné, rozhodčí byl právě posán k zemi!“ znělo od jednoho z televizních komentátorů zápasu mezi Ta-kchuejem a Sitsontidechou. „Tak tohle jsem za více než třicet let v tomto sportu ještě neviděl!“ stupňoval napětí.

Sudí se přitom jako vždy jen snažil konat svou práci. Omámeného bojovníka běžel ochránit od ještě větší nakládačky, jenže nakonec zapomněl opatrovat i sám sebe. Dodatečná kopačka mu přistála rovnou na obličeji.

„Myslel jsem si, že jsem viděl již všechno, ale tohle je opravdu rarita,“ přidával zápasový komentátor, jenž nestačil žasnout. Duel musel následně oficiálně ukončit náhradní rozhodčí. 

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue