VIDEO: Bojovník se chystal ukončit soupeře, místo toho uspal rozhodčího

Hodně šokující záležitost se stala během druhého kola zápasu na turnaji Max Muay Thai v Thajsku. Čínský bojovník Kou Ta-kchuej (Gou Dakui) totiž stihl knockoutovat nejen svého thajského soupeře Super X Sitsontidecha, ale také hlavního rozhodčího.

„To je neuvěřitelné, rozhodčí byl právě posán k zemi!“ znělo od jednoho z televizních komentátorů zápasu mezi Ta-kchuejem a Sitsontidechou. „Tak tohle jsem za více než třicet let v tomto sportu ještě neviděl!“ stupňoval napětí.

Sudí se přitom jako vždy jen snažil konat svou práci. Omámeného bojovníka běžel ochránit od ještě větší nakládačky, jenže nakonec zapomněl opatrovat i sám sebe. Dodatečná kopačka mu přistála rovnou na obličeji.

„Myslel jsem si, že jsem viděl již všechno, ale tohle je opravdu rarita,“ přidával zápasový komentátor, jenž nestačil žasnout. Duel musel následně oficiálně ukončit náhradní rozhodčí.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin