mike tyson logan paul

Zbláznil se? Mike Tyson se pravděpodobně příští rok utká s Youtuberem Loganem Paulem!

Neskutečné se stává realitou! Legendární boxer Mike Tyson se s největší pravděpodobností už na začátku příštího roku utká s Youtuberem Loganem Paulem. Jedním z hlavních důvodů jsou samozřejmě peníze!

Železný Mike potvrdil, že se v únoru 2022 vrátí do boxerského ringu. A všechno nasvědčuje tomu, že jeho soupeřem bude Youtuber Logan Paul, který letos remizoval v exhibičním zápase s neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem. „Je to tak. V únoru mě čeká návrat do ringu. Půjde o money fight,“ prozradil Tyson pro zahraniční deník The Sun.

A kdo bude soupeřem? Šestapadesátiletý Mike se už loni nechal slyšet, že kdyby přišla nabídka na zápas s někým z bratrů Paulů, tak by určitě neodmítl. „Co si budeme povídat, takový zápas by vydělal spoustu peněz. Jsou to soupeři, kteří generují pohádkové zisky. Sleduje je 35 milionů lidí. Rád bych s nimi bojoval a oni zase se mnou. Společně bychom vydělali stovky milionů dolarů,“ potvrdil Mike už dříve v podcastu Hotboxin.

Jenže teď své dřívější vyjádření ještě trošku upravil, protože prozradil, že by určitě nevlezl do ringu s mladším Loganovým bratrem. „Moje rodina Jakea Paula miluje. Nedalo by mi moc práce ho knokautovat, ale nikdy to neudělám, protože bych šel proti své vlastní rodině. Oni ho prostě milují. A víš proč? Protože má koule,“ dodal Tyson.

Mike Tyson vs. Logan Paul

Všechny spekulace tak nasvědčují tomu, že příštím Tysonovým soupeřem bude skutečně Logan Paul. Což ostatně nevyloučil sám Mike. Tyson se po několikaleté pauze vrátil do ringu naposledy loni v listopadu, kdy v exhibičním zápase porazil Roye Jonese.

Logan Paul zatím prohrál jeden zápas. Letos v červnu se utkal v exhibičním zápase s Floydem Mayweatherem. Souboj byl vypsán na osm kol a bylo domluveno, že vítěze určí pouze KO nebo TKO. Oba boxeři vydrželi celých osm kol a oficiální vítěz tak nebyl vyhlášen.

I když je zápas mezi Mikem Tysonem a Loganem Paulem zatím pouze spekulací, podle některých zahraničních médií jde o jasnou záležitost, které už chybí jen oficiální prohlášení. Tak se nechme překvapit.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin