Měl to být svátek zamilovaných, avšak O2 arena se na Valentýna promění v bitevní pole, kde si dva staří známí vyřídí čtyři roky staré účty. Karlos Vémola a rapper Marpo míří do třaskavé odvety, přičemž Terminátor už dopředu avizuje, že tentokrát nenechá nic náhodě a svého soka hodlá v ringu fyzicky zničit.
Odveta, která od prvního střetnutí visela ve vzduchu. 14. února se tak proti sobě znova postaví bývalý šampion Oktagonu Karlos Vémola a dlouhé roky boxující hudebník Ota Petřina.
Karlos „Terminátor“ Vémola hlásí před boxerskou odvetou s Marpem nepříjemné komplikace. Bývalý šampion Oktagonu musí podstoupit chirurgický zákrok, jenž výrazně ovlivní jeho tréninkový plán a omezí klíčovou část přípravy.
Jeho sportovní důchod netrval dlouho. Legenda českého MMA Karlos Vémola se vrací do boje, avšak nikoli do klece, nýbrž do boxerského ringu. Na únorovém galavečeru organizace Hell Boxing Kings jej čeká očekávaná odveta s rapperem Otakarem „Marpem“ Petřinou.
Plné haly, zvonící gong a nálož adrenalinu - tak vypadá svět, kde se rapper Marpo rozhodl čelit profesionálním zápasníkům. Z posledního souboje si odnesl natržené vazy a chuť znovu vyzvat Karlose „Terminátora“ Vémolu, ovšem za striktních podmínek.
Ačkoliv Václav Mikulášek na turnaji Fight Night Challenge 8 triumfoval nad rapperem Marpem, uznání fanoušků si nevysloužil. Důvodem je chování během zápasu a neúcta k soupeři, který má méně bojových zkušeností.
Ostravský enfant terrible bojové scény se již dnes vrátí do ringu. Václav Mikulášek propadl sítem bojových sportů až do zápasů s influencery a zpěváky. Tentokrát jej ovšem čeká raper Marpo, který má hromadu zkušeností a „Babu Jagu“ může snadno ještě hlouběji zašlapat do bláta.
Termín zápasu se blíží a napětí roste. Diváci se těší, ale údajně nemají jistotu, že se ho dočkají. Důvody prozradil veřejnosti Otakar „Marpo“ Petřina.