top fight logo export web
58e356d78ff8c4eb7d74181fe549b043e21b194b

Bellator – Archuleta Juan – Bandejas Ricky

Trochu ve stínu finále turnaje těžké váhy mezi Fedorem a Baderem je na stejné kartě atraktivní souboj dvou špičkových borců v bantamové váze. Ricky Bandejas zažil asi nejpovedenější vstup.. Opěvovaný irský supertalent Jamese Gallaghera uzemnil kopem do hlavy a připravil mu první porážku v jeho profi kariéře. 

Archuleta Juan a Bandejas Ricky si to rozdají v Bellatoru

Nyní ho čeká minimálně stejně dobrý soupeř, Juan Archuleta. Ten si o zápas s Bandejasem sám řekl v pozápasovém rozhovoru na Bellatoru 210. Archuleta byl šampion King of the Cage a po nástupu do Bellatoru zaznamenal tři dominantní vítězství. Celkově drží šňůru 16 výher v řadě a dokáže soupeře ničit v postoji i na zemi. 

Bandejas sice nemá tolik zkušeností jako jeho soupeř, ale není rozhodně žádný nazdárek. Porazil například Meraba Dvalishviliho, momentálně působícího v UFC a byl dočasným šampionem CFFC. Podle jeho vlastních slov Archuletu dostane na kardio. I když je tento scénář možný, více věříme Juanovi. Je komplexnější, zkušenější a tvrdší. Dokáže výborně určit tempo zápasu a ví, že ho případná výhra posune k boji o pás.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!