top fight logo export web
60bc79d56e7559d5be6c26e2d922bcbd05b16fb4

Bellator – Chalmers Aaron – Browning Corey

Bellator tuto sobotu zavítá do anglického Newcastlu a kromě hlavního zápasu Pitbull vs. Scope nás čeká i zajímavá bitva v lehké váze mezi Aaronem Chalmersem a Corey Browningem.

Koho požene za vítězstvím vyprodaná Metro Rádio Aréna? To je úplně jasné. Britský miláček Aaron „Joker“ Chalmers po třech výhrách v BAMMA potvrdil své kvality i v Bellatoru a v premiéře na jubilejním turnaji Bellator 200 porazil Ashe Griffitshe v prvním kole na gilotinu. Jeho sobotní oponent svůj debut v druhé největší MMA organizaci také zvládl. Na turnaji Bellator 207 ukončil ve druhém kole TKO Kevina Fergusona Jr.

Chalmers Aaron vs. Browning Corey

V tomto zápase je pro nás favorit „Joker“ Chalmers. V oktagonu působí klidnějším a sebevědomějším dojmem. Browning se hodně spoléhá na svůj wrestling a celkově graplerské schopnosti, ale Aaron má lepší pohyb a dokáže zasazovat opravdu tvrdé údery. S podporou plné haly dokáže dostat Browninga pod tlak a i tento zápas zvládne ukončit před limitem. Kurz na jeho triumf je 1.41.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!