Bellator – Cro Cop Mirko – Nelson Roy

Bellator 216 bude dějištěm souboje dvou opravdových veteránů oktagonu, kteří dohromady absolvovali bezmála 90 zápasů na té nejvyšší úrovni. 

Populární pupkáč Roy Nelson loni nastoupil ke dvěma zápasům a oba prohrál. Nejprve ho na body přetlačil Mitrione a následně ho také tvrdě ukončil přesným kolenem do hlavy Kharitonov. 

Populární pupkáč Roy Nelson loni nastoupil ke dvěma zápasům

„Cro Cop“ Filipovic si vedl lépe, drží šňůru 9 výher v řadě a naposledy prohrál s Oleynikem v roce 2013. Za tu dobu porazil například Lawala a Gonzagu. Pro sázkové kanceláře je Mirko velký favorit a vzhledem ke zmíněné statistice to dává i smysl. Pro nás je ale v tomto souboji Nelson černým koněm a věříme, že bookmakerům vypálí rybník.

Cro Cop si tuto parádní bilanci z poslední doby nahnal v Rizinu, kde (při vší úctě k japonské organizaci) nepotkával takovou kvalitu jako Nelson v UFC nebo Bellatoru. Další důvod je, že „Big Country“ Nelson zvládl Mirka porazit v roce 2011 a určitě mu tento triumf dodá sebedůvěru do sobotního zápasu. Jedná se o hodně nevyzpytatelný souboj a vyplatí se sázka na Nelsona v kurzu 2.61.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin