top fight logo export web
1a57b8dffb95504b2dcf7ab193f18af7afd01a6e

Bellator – Mousasi Gegard – Lima Douglas

Bellator 242 má na své nabité kartě hned dva titulové zápasy. Kromě souboje Bader vs. Nemkov nám také nabídne bitvu o uvolněný titul ve střední váze. Když Rafael Lovato Jr. musel kvůli riziku poškození mozku přerušit kariéru a odevzdat titul, začali fanoušci po celém světě spekulovat, kdo dostane příležitost zabojovat o pás.

Veterán Gegard Mousasi, který si udržuje vysokou výkonnost, byl očekávanou volbou. Co se očekávalo méně, že šanci dostane současný šampion veltru Douglas Lima. Ten má za sebou naprosto fantastický rok 2019, ve kterém nejprve ukončil neporazitelnost Venoma Page a následně totálně zdemoloval Roryho MacDonalda.

Gegard Mousasi v Bellatoru

Ovládl tak celou Grand Prix Bellatoru ve veltrové váze a jako bonus získal milion dolarů. Lima má ve dvaatřiceti letech rekord dvaatřicet výher a sedm porážek, kdy 50 % vítězství získal knockoutem.

Gegard Dreamcatcher Mousasi měl šanci získat titul ve střední váze již v loňském roce. Se šampionem Rafaelem Lovato Jr. si ale nedokázal poradit a podlehl mu po pětikolové bitvě na body. Lovato se nesnažil Mousasiho ukončit, ale vsadil na kontrolu svého soupeře na zemi a stanovenou taktiku bezchybně dodržel. Gegard se vrátil do sedla skalpem jiného slavného Brazilce Lyoto Machidy. Za svou bohatou kariéru nastřádal neskutečnou bilanci šestačtyřicet výher a sedm porážek, kdy 57 % vítězství získal KO.

Podle předzápasových srovnání se zdá, že matchmakeři Bellatoru odvedli tentokrát opravdu vynikající práci. Oba borci jsou si stylově hodně podobní. I fyzicky na tom budou prakticky stejně. Lima je na veltrovou kategorii velkým borcem. I když ve střední váze nastupoval naposledy v roce 2009, neměl by mít silově ani v hmotnosti znatelný hendikep.

Dohromady nastoupili již k neuvěřitelným čtyřiadevadesáti zápasům! Oba mají na kontě jednu prohru knockoutem, takže očekáváme dlouhý zápas, ve kterém budou rozhodovat naprosté detaily. Při tak velké vyrovnanosti sáhneme po lepším kurzu a vsadíme si na vítězství Limy v kurzu 1.96. Vsaďte si zápas zde a vyberte peníze zdarma!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.