top fight logo export web
57f712e45a7dd68b9757f3f60c9deb464d9ae62b

Bellator – Page Michael – Daley Paul

Vyvrcholením galavečeru Bellator 216 bude souboj dvou výborných weltrů. Na jedné straně nikdy neporažený Michael Venom Page, kterému se dá sice vytknout spoustu věcí, ale bojovník je to i tak famózní. Na druhé zkušený a stále hodně nebezpečný Paul Semtex Daley. 

Page Michael vs. Daley Paul na akci Bellator

Oba měli loni pouze jeden zápas. Page zvítězil TKO ve druhém kole nad Davidem Rickelsem a Daley podlehl na body dalšímu zkušenému bijci Jonu Fitchovi. V tomto duelu jde veškerá naše důvěra za kontroverzním Venomem. Jeho styl je tak neortodoxní mix kung-fu a matrixu, že na něj nenalezne recept ani bombarďák Daley. Ten se pokusí honit soupeře po kleci a určitě bude chtít zkrátit proti vysokému Pageovi vzdálenost. Bude se tím ale vystavovat riziku přesných kontrů, které Page skvěle umí.

Jestli bitva obou Angličanů dopadne podle předpokladů, vyhraje Page před limitem. Kurz je 1.51, to pouze díky dlouhotrvající pauze, kterou si Michael Page naordinoval.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.