top fight logo export web
57f712e45a7dd68b9757f3f60c9deb464d9ae62b

Bellator – Page Michael – Daley Paul

Vyvrcholením galavečeru Bellator 216 bude souboj dvou výborných weltrů. Na jedné straně nikdy neporažený Michael Venom Page, kterému se dá sice vytknout spoustu věcí, ale bojovník je to i tak famózní. Na druhé zkušený a stále hodně nebezpečný Paul Semtex Daley. 

Page Michael vs. Daley Paul na akci Bellator

Oba měli loni pouze jeden zápas. Page zvítězil TKO ve druhém kole nad Davidem Rickelsem a Daley podlehl na body dalšímu zkušenému bijci Jonu Fitchovi. V tomto duelu jde veškerá naše důvěra za kontroverzním Venomem. Jeho styl je tak neortodoxní mix kung-fu a matrixu, že na něj nenalezne recept ani bombarďák Daley. Ten se pokusí honit soupeře po kleci a určitě bude chtít zkrátit proti vysokému Pageovi vzdálenost. Bude se tím ale vystavovat riziku přesných kontrů, které Page skvěle umí.

Jestli bitva obou Angličanů dopadne podle předpokladů, vyhraje Page před limitem. Kurz je 1.51, to pouze díky dlouhotrvající pauze, kterou si Michael Page naordinoval.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!