top fight logo export web
4008e9acdeb98c03973146c00124d2ee27a1d8ee

Bellator – Ryan Bader – Fedor Emelianenko

Emelianenko Fedor je jedním z nejlepších bojovníků těžké váhy v historii MMA. Podle mnohých prodloužil o mnoho svou kariéru zbytečně, ale i tak předvádí skvělé výkony. Nyní se opět chystá na velký zápas v organizaci Bellator a nebude to mít vůbec jednoduché. Čelit mu bude Bader Ryan, který je favoritem tohoto duelu v kurzu 1.25!

Ryan Bader vs. Fedor Emelianenko

Pokud si tento zápas rozebereme a podíváme se na různé aspekty, Bader je favoritem zaslouženě. Největší otázkou je věk. Čas letí a i Fedor utrpěl v kariéře několik zranění. Výsledkem toho je, že slábne a jeho rychlost už není taková. Věk 42 let mluví sám za sebe.

Ryan Bader a Fedor Emelianenko si to rozdají v Bellatoru

Emelianenko má však šanci na úspěch. Musel by zatlačit svého soupeře v úvodu, jinak se stane snadnou kořistí. Výhodou však je, že je velmi klidný a často zůstává chladný. Jeho bojové IQ je jedno z nejlepších. Vždy se dokáže přizpůsobit situaci a improvizace mu nedělá žádný problém. Hlava by sice chtěla, ale v tomto duelu rozhodne stáří těla a výdrž. Ryan Bader vyhraje!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!