top fight logo export web
467c8f676289e6517e3d225021ddbef7c4d156c5

Box – Wilder Deontay – Fury Tyson

Fanoušci boxu se můžou těšit na pokračování velkých zápasů těžké váhy v tomto roce. Jen namátkou: Wilder – Ortiz, Joshua – Parker, Whyte – Parker, Šour – Pejsar, ke konci roku nejspíš Whyte a Chisora o pozici vyzyvatele AJ a prvního prosince další galapředstavení mezi Deontayem Wilderem a Tysonem Furym.

Oba dva jsou v boxerském světě známá jména. „Bronze Bomber“ je americký ranař s bilancí 40-0 a jen jeden zápas nevyhrál před limitem. Není to zrovna technický typ boxera, vyznačuje ho obrovská síla a brutalita. V těchto dvou aspektech nemá v těžké váze konkurenci. „Gipsy King“ nemá ani zdaleka takovou bilanci zápasů výher k.o., jeho styl je naprosto odlišný. Na svou velkou postavu má výborný pohyb a přehled v ringu. I když to tak kolikrát v zápasech nevypadá, jeho boxování je velice inteligentní.

Wilder Deontay vs. Fury Tyson

Myslím, že Fury titulový souboj po dlouhé pauze poněkud uspěchal, zápasy se Seferim a Pianetou ho na takového soupeře připravit prostě nemohou, ale určitě ví, co dělá a co ho čeká. Tak trochu jsem čekal, že Wildera zastaví Luis Ortiz, nestalo se a nyní čeká na Američana doposud jeho největší soupeř. Bude to souboj brutální síly proti inteligenci, skončí buď dalším k.o., nebo bodovou výhrou Brita.

Já v zápase věřím Furymu, protože zkrátka nevěřím, že styl Wildera bude trvat navěky, navíc když jsem ho viděl v Belfastu v ringu s Furym, zdál se mi hrozně nejistý.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!