top fight logo export web
ee19b051ad56696f1ec1ba920eecbd2ffe2d6b2c

Boxing Live – Bytygi Fabiana – Soledad Vargas Maria

Na akci Boxing Live v Ústí nad Labem se můžeme těšit na duel Bytygi Fabiana – Soledad Vargas Maria.

Fabiana je domácí boxerka, která na sobě tvrdě pracuje a je vidět konstantní progres zápas od zápasu. Její stáj se o ní dobře stará, dává jí podmínky pro trénink a budování kariéry. V současné době se jí podařilo získat pás mistryně světa v nejnižší váhové kategorii atom weight.

Její mexická soupeřka má slušnou bilanci 15 zápasů a jen 3 porážky. Všechny zápasy zatím odboxovala doma v Mexiku. Čeká ji tedy první zápas na cizí půdě. Výhry nasbírala na slabších až průměrných soupeřkách.  Z videí, která jsou na internetu, to vypadá, že se Fabiána nemá čeho bát. Maria je hodně nepřesná a útočí bez přípravy. Jasná výhra pro Fabiánu.

Vsadit u Tipsportu zde!

Zdroj: Daniel Táborský

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!