top fight logo export web
a4ca5a634056a178b0ab2e60064f3c7e48eeede0

Boxing Live – Džupka Marián – Grznár Filip

Na galavečeru Boxing Live v hale Sluneta  (Ústí nad Labem) se představí i Filip Grznár a tentokrát ho čeká souboj v boxu. Samotný zápas okem boxerů moc zajímavý není, ale vzhledem k zájmu veřejnosti ho musíme akceptovat.

Filipa Grznára asi není třeba dlouze představovat. V boxu má za sebou pouze jeden vítězný zápas se soupeřem, který má aktuální bilanci 3 zápasy a 3 prohry. Zkoušel se prosadit také v MMA, tam oba zápasy jasně prohrál.

Na druhé straně bude stát mladý Marián Džupka, který má bohatou amatérskou historii. Několikrát zvítězil na mistrovství SR, účastnil se několika mezinárodních turnajů a také mistrovství Evropy. Loni v létě boxoval s Tomášem Mrázkem, se kterým si celý zápas dělal to, co on zrovna chtěl. Ukázal tak skvělou boxerskou vyzrálost. Pokud si Marián nebude chtít pohrát, Grznár nevydrží ani do půlky prvního kola.

Vsadit u Tipsportu zde!

Zdroj: Daniel Táborský

Do Česka se dostala nová sázková kancelář, která získala licenci. Jako nová nabízí 3000,- Kč zdarma a také volnou sázenku 500,- Kč na Oktagon a UFC. Přidej se zde a vyždímej z toho něco